fbpx

O mne

Moje meno je Tomáš Elek. Som autorom knižného titulu Z poschodia číslo 13, umeleckým korektorom vydavateľstva Enribook, tvorcom prvého on-line štylistického editora a trénera tvorivého písania pre SK jazyk s názvom Write Buddy, ako aj tvorca a školiteľ kurzu/workshopu Staň sa autorom.

Od roku 2008 sa venujem písaniu, editovaniu, tvorbe softwaru, podnikaniu a vzdelávaniu nových autorov na Slovensku. Prevediem vás komplexným procesom vzniku literárneho diela od A po Z, aby ste sa v ňom už vždy dokázali orientovať. Pomôžem vám prekonať autorské krízy, či vyriešiť problémy, na ktoré autori často narážajú.

Na víkendovom kurze/workshope sa oboznámite s teoretickou časťou spojenou s autorskými cvičeniami. Na jednodňovom workshope si so mnou intenzívnou formou preskúšate nadobudnuté znalosti z kurzu/ workshopu Staň sa autorom prostredníctvom tvorivých úloh, a dostanete odo mňa aj spätnú väzbu s konkrétnymi návrhmi riešení daných problémov.

Nech už máte psychický blok z prvého kroku, alebo sa chcete len zdokonaliť v umení rozprávania príbehov, ste na správnom mieste. Rád vám pomôžem a prevediem Vás cez všetky nástrahy, aby ste si konečne splnili svoj sen, stať sa produktívnym autorom.

Teším sa na vás.