fbpx

Je možné získať na  kurz alebo workhop v slovenskom aj anglickom jazyku zľavu?

Áno.

Spôsob 1:

Uvádzaciu zľavu 10% pre všetky kurzy je možné získať prostredníctvom zľavového, časovo obmedzeného kupóna. Kód kupóna: Januarfebruar10. Po jeho zadaní pri platbe Vám bude odpočítaných 10% z konečnej ceny kurzu.

Spôsob 2:

Prostredníctvom podpory vzniku nášho projektu, prvého on-line štylistického analyzátora, editora a kouča písania v jednom s názvom Writebuddy. Tým získate 10 % zľavu na akýkoľvek vzdelávací produkt na našej stránke podľa vlastného výberu. Viac ohľadom projektu nájdete tu: www.writebuddy.eu. Viac ohľadom možnosti podpory projektu sa dozviete z newslettera. Ten budeme rozposielať hneď ako sa stránka podpory projektu spustí a to začiatkom roka 2023.

Kde nájdem termíny a miesta konania pre najbližšie kurzy/workshopy alebo workshopy?

Panel hornej lišty, klinkni buď na sekciu kurz/workshop alebo na sekciu workshop. Vyber kurz/workshop alebo workshop a klikni na viac. Tam nájdeš všetky potrebné informácie ohľadom kurzov/workshopov alebo workshopov.

Je možné absolvovať kurz v slovenskom aj anglickom jazyku?

Áno. Či už máte záujem absolvovať kurz/workshop alebo workshop, je možné ich absolvovať ako v slovenskom tak aj anglickom jazyku. Samozrejme, v rozdielnych termínoch.

Keď sa miesto konania alebo termín pre kurz/workshop alebo workshop nezobrazuje v príslušnej sekcii, znamená to že momentálne nie je v ponuke? Ak áno, ako potom zistím, že už je opäť v ponuke?

Ak termíny a miesta konania nie sú zobrazené na stránke v príslušnej sekcii, znamená to že kurz/workshop alebo workshop nie sú momentálne v ponuke. To či je kurz/workhop alebo workshop opäť v ponuke zistíte buď tak,  že sa prihlásite na odber noviniek (zasielame max. raz za dva týždňe) alebo nám napíšete či zavoláte. Radi zodpovieme vaše otázky, tak neváhajte a kontaktujte nás mailom alebo telefonicky od 14:00 do 15:00.

Ako prebieha vzdelávanie? POČUŤ, VIDIEŤ, VYSKÚŠAŤ!

Pre maximálnu efektivitu výučbového procesu sme sa rozhodli organizovať kurzy a workshopy len v adekvátne vybavených učebniach. Dôvodom je nutnosť mať pred sebou naraz projekčnú plochu a tabuľu s príslušnými grafmi mapujúcimi (napríklad) CELÚ príbehovú štruktúru analyzovaného diela. Názornosť dokáže maximalizovať výučbový proces a pomáha chápať rozprávačské postupy v širších súvislostiach.

On-line vzdelávanie nie je v ponuke?

On-line vzdelávanie je v príprave. Spustíme ho ešte v priebehu roka 2023. Novinky ohľadom kurzov nájdete vždy na našej FB stránke: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086481433294

Storno a refundácie?

Objednávku na kurz/workshop alebo workshop je možné stornovať najneskôr do 3 dní pred uskutočnením kurzu. Po termíne si vyhradzujeme právo na storno poplatok vo výške 30% z ceny objednanej služby. Viac v sekcii Všeobecné obchodné podmienky.

 

“ width=“20″ height=“20″>